BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podwójny blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 1400 Zobacz większe

Podwójny blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 1400

KOD: 250sdSAC1400

ID: 164122

Rok produkcji2018
ProjektantMichael Gottschalk
ProducentBlu Bathworks

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Blu Bathworks 1400

Podwójny blat umywalkowy z blu∙stone™

Opis

Minimalistyczny blat wykonany z ekologicznego materiału blu∙stone™, zaprojektowany tak, aby pasował do 55-calowej toaletki łazienkowej w połączeniu z umywalką nablatową.
Smukły blat ½" jest niezwykle trwały i wodoodporny. Elegancki wygląd, matowe wykończenie jest miękkie, prawie ciepłe w dotyku.
Aby uzupełnić zestaw, połącz ze ścianą koordynującą Blu Bathworks z serii 1400 -zamontuj próżności

blu∙stone™ oferuje bardzo trwałe i wszechstronne wyposażenie do nowoczesnych łazienek, niezależnie od wymagań przestrzennych lub budżetowych, z ciągle powiększającą się luksusową kolekcją, w tym:

TRWAŁOŚĆ
Wykonany z kwarcytu i biożywicy, blu∙stone™ to wyjątkowo trwały materiał, który wygląda i w dotyku przypomina naturalny kamień.Jest formowany wtryskowo pod wysokim ciśnieniem, jest antybakteryjny i nieporowaty. i naprawialne, naczynia blu∙stone™ są odporne na plamy i zarysowania.

KOLORY + WYKOŃCZENIA
Wizualnie świecące i wysoce dotykowe, blu∙stone™ jest dostępne w standardowym białym matowym wykończeniu, które - w przeciwieństwie do alternatyw żelkotowych - jest sposobem, w jaki oprawy blu·stone™ wychodzą z formy wybór wanien i zlewozmywaków, matowa armatura jest następnie polerowana, aby uzyskać błyszczące wykończenie.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
blu∙stone™ jest zrównoważony ze względu na niski proces produkcji energii - wymaga mniej czasu w piecu w niższych temperaturach niż jego ceramiczny odpowiednik. Ponadto, jako materiał nadający się do recyklingu, marnotrawstwo produkcyjne jest ograniczone - co jest dobrą wiadomością dla składowiska. Skład materiału blu∙stone™ zapewnia doskonałe utrzymywanie temperatury wody, zmniejszając w ten sposób zużycie wody. Jako bardzo trwały i nadający się do naprawy materiał, blu∙stone™ ogranicza do minimum koszty wymiany i związane z tym wydatki na energię.

ELASTYCZNOŚĆ PROJEKTOWANIA
Kolekcja blu∙stone™ spełnia pragnienie skoordynowania materiałów w całej łazience. W każdej kategorii dostępne są opcje spełniające wszelkie wymagania projektowe, takie jak wanny wolnostojące lub wnękowe, wanny przeznaczone do przestrzeni mieszkalnych, brodziki prysznicowe, zlewozmywaki na postumentach, umywalki na statkach, blaty toaletowe i wiele innych. blu∙stone™ to idealny materiał do tworzenia niestandardowych rozwiązań projektowych wspierających specyfikacje projektu.

Tagi

Blu Bathworks®, Michael Gottschalk, 1400, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, blaty umywalkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z materiałów kompozytowych, Blaty umywalkowe z kamienia akrylowego, Blaty umywalkowe Blu∙stone™, Blaty umywalkowe podwójne, Blaty umywalkowe Blu, Blaty umywalkowe, meble łazienkowe, blaty umywalkowe, blaty umywalkowe w stylu współczesnym, blaty umywalkowe blu•stone™

Napisz opinię

Podwójny blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 1400

Podwójny blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 1400

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek