ARTCERAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów

ARTCERAM

Producent: Artceram

Firma Artceram została założona w Civita Castellana w 1987 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od produkcji umywalek na wymiar do zabudowy łazienkowej, a w 2000 roku stała się firmą z własną tożsamością dzięki współpracy międzynarodowych projektantów. Koncepcja „made in Italy”, odpowiedzialność społeczna, dbałość o szczegóły i szacunek dla relacji z rozmówcami: to podstawowe wartości strategii produkcyjnej i polityki rozwoju Artceram.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek