ARLU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARLU

Producent: Arlu

ARLU to marka referencyjna do otwierania drzwi. Arlu jest producentem marek argenta® dla rozwiązań wewnętrznych i rob® dla rozwiązań zewnętrznych.

MARKA ARGENTA®: Elegancko zaprojektowane rozwiązania wewnętrzne.

Od ponad 100 lat argenta® jest wiodącą marką w zakresie okuć drzwiowych, ale teraz jest głównie synonimem niewidzialnych systemów drzwi.

Minimalistyczna architektura opiera się na eleganckich liniach i mentalności „powrotu do podstaw”. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, skutkuje to zintegrowanymi okuciami drzwi i niewidocznie zintegrowanymi technikami ościeżnic i listew przypodłogowych. Wszystko to w przypadku drzwi na zawiasach, przesuwnych i obrotowych.

MARKA ROB®: Trwały sprzęt zewnętrzny.

Rob® jest pionierską marką w dziedzinie sprzętu zewnętrznego od ponad 80 lat.

Koncentrujemy się nadal na oferowaniu kompletnego szereg technologii do bezproblemowego otwierania i zamykania drzwi i okiennic o wszystkich kształtach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy przesuwają się, składają, czy przechylają, bezbłędny ruch zaczyna się od niezawodnego sprzętu. Dzięki swojej konstrukcji i niepozornej integracji, produkty rob® zapewniają idealne połączenie łatwości obsługi i nieskazitelnego wyglądu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek