AMURA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

AMURA

Producent: Amura

Amura jako „amore”, jako „zaćmienie słońca” po tahitańskim lub „szeroki uśmiech” po japońsku.

Ale przede wszystkim: Amura to śródziemnomorskie ciepło terytorium swojego pochodzenia, Altamura, to kruche i autentyczne piękno Południe, to tradycyjne rzemiosło, z jakością jako pewnikiem.

Nieustanne badania nad naturalnymi materiałami, ambicja stworzenia idealnej syntezy formy i funkcji z jego projektem, obsesyjna uwaga rzemieślniczych wykończeń w technologicznie zaawansowanym kontekście. Takie są wartości firmy AMURA.

Nie tylko marka, ale laboratorium badań i eksperymentów dotyczących kształtów, designu, trendów i materiałów, z nieustannym spojrzeniem na innowacje, które nigdy nie porzucają podstaw rzemiosła i jego początków.Projekt zrodzony z talentu i inspiracji Emanuela Gargano i Antona Cristella, którzy zgromadzili zespół badaczy, twórców, artystów, projektantów do pracy nad koncepcjami, produktami i przestrzeniami, zawsze skupiając się na ludziach, którzy żyją i doświadczają tych spacje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek