STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły metalowy stolik kawowy Amura JUNSEI Zobacz większe

Okrągły metalowy stolik kawowy Amura JUNSEI

KOD: 250sdAM017.409/410/411

ID: 157811

ProducentAmura
CenaCena od 1215.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Amura JUNSEI

Okrągły metalowy stolik kawowy

Opis

JUNSEI to kolekcja stolików kawowych o liniowym, rygorystycznym designie, który doskonale oddaje znaczenie japońskiego słowa, które nadaje tej kolekcji nazwę: Junsei w rzeczywistości oznacza czysty, prawdziwy, czysty.
Dostępne w trzech rozmiarach (o różnych wysokościach i szerokościach) stoliki okolicznościowe JUNSEI mają różne zastosowanie i zaspokajają różne potrzeby: w środowisku domowym, można je wykorzystać do salonu, sypialni, łazienki oraz w kontrakcie sektor jest gniazdem wszystkich branż: od hoteli po powierzchnie handlowe, od salonów VIP na lotniskach po stacje kolejowe i poczekalnie. Kolekcja o wyraźnie współczesnej linii, której wartościami są praktyczność i konkretność.

RAMA: metal
GÓRA: metal

Tagi

AMURA, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe okrągłe, Stoliki kawowe niskie, Stoły do salonu w stylu współczesnym, stoły do salonu Metal

Napisz opinię

Okrągły metalowy stolik kawowy Amura JUNSEI

Okrągły metalowy stolik kawowy Amura JUNSEI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek