SOFA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Narożnik 4-osobowa sofa skórzana Amura Tau Zobacz większe

Narożnik 4-osobowa sofa skórzana Amura Tau

KOD: 250sdAM006.339+294

ID: 157810

ProjektantEmanuel Gargano
ProducentAmura
CenaCena od 11426.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Amura Tau

Narożnik 4-osobowa sofa skórzana

Dane techniczne

Kompozycja / Skład: cm614x240x75

Opis

Ostatnia litera greckiego alfabetu, a także symbol ociekający religijnym i duchowym znaczeniem, TAU wywodzi się z doświadczenia i obserwacji orientalnego stylu życia: „siedząc na podłodze niebo wydaje się jeszcze wyższe”
Sofa doskonale wyraża miękkość i wygodę dzięki ponadczasowemu wzornictwu: obfite miękkie poduszki, niskie i wygodne, prawie otoczone sztywną „tacą”, która je wita.

RAMA: drewno lite i wielowarstwowe, z metalowym wspornikiem
ZAWIESZENIA: pasy gumowe i polipropylenowe
SIEDZISKA: pianka poliuretanowa o gęstości 30 kg/m3 , Memory Foam i piuma
PODUSZKI OPARCIA: Mollapiuma
PODŁOKIETNIKI: Mollapiuma
CZĘŚCI ZDEJMOWANE: siedzisko, oparcie i podłokietniki
WSPARCIE OPARCIA: cuoio i metal
STOPY: drewno

Tagi

AMURA, Emanuel Gargano, Tau, Sofy i fotele, Sofy, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy skórzane, Narożniki, Sofy tapicerowane, Sofy 4-osobowe, Sofy wypoczynkowe, Styl współczesny Sofy do poczekalni, Skórzane Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe w stylu współczesnym, Skórzane Sofy hotelowe

Napisz opinię

Narożnik 4-osobowa sofa skórzana Amura Tau

Narożnik 4-osobowa sofa skórzana Amura Tau

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek