AMBIVALENZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

AMBIVALENZ

Producent: Ambivalenz

AMBIVALENZ od 2012 roku wprowadza innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych/mobilnych/elastycznych przestrzeni. Uzasadnienie projektowania naszych mebli wynika ze zmian demograficznych w miastach, które wymagają nowych koncepcji mieszkaniowych, takich jak kompaktowe mieszkanie i mikromieszkanie. Pomaga nam to, że uwielbiamy eksperymentować, jak stworzyć maksymalną funkcjonalność na ograniczonej przestrzeni.

AMBIVALENZ opracowuje i produkuje, między innymi, składane, układane w stosy i drukowane przedmioty wewnętrzne dla wszystkich rozmiarów i typów pomieszczeń. Funkcjonalność i komfort wypływają z naszego priorytetu, jakim jest design. Naszą wizję świetnych rozwiązań dla małych przestrzeni odzwierciedla nasze motto: AMBIVALENZ.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek