WITTMANN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 121 - 144 z 151 elementów
Pokazuje 121 - 144 z 151 elementów

WITTMANN

Producent: Wittmann

Wittmann to austriacka firma specjalizująca się w produkcji mebli kontraktowych, a zwłaszcza w sektorze mieszkalnym i sypialnym. Firma ucieleśnia starą i solidną tradycję, która ma swoje korzenie w sklepie rymarskim i skórzanym założonym przez rodzinę w 1896 roku niedaleko Wiednia. W latach 60. Franz Wittmann zdecydował się na przekształcenie firmy w produkcję mebli tapicerowanych, wzywając projektantów i architektów do projektowania kolekcji. Misją Wittmann jest oferowanie klasycznego stylu, eleganckich i wygodnych mebli, które wytrzymują próbę czasu. Każdy element jest wykonany ręcznie i można go dostosować, aby spełnić najbardziej specyficzne wymagania. Wittmann posiada obszerny i zróżnicowany katalog dla restauracji, biur, butików i wyposażenia hoteli, który obejmuje również reedycję ikon designu, takich jak siedzenia Josefa Hoffmanna i Friedricha Kieslera. Wśród najbardziej reprezentatywnych prac w stylu Wittmanna, fotel Contessa 1956 wyróżnia się jako klasyka wzornictwa, który niedawno powrócił do katalogu ze zdumiewającą reinterpretacją.

Wittmannowskie rozwiązania umeblowania przestrzeni mieszkalnejOprócz zaktualizowanej wersji Fotel Contessa 1956, Wittmann proponuje reedycję siedzisk, które zapisały się w historii designu. Legendarne kolekcje sof i foteli zaprojektowane przez Josefa Hoffmanna sto lat temu, w tym między innymi Kubus, Allegasse, Villa Gallia, Sitzmaschine, powracają do urządzania współczesnych przestrzeni dzięki zamiłowaniu do ponadczasowego designu i Wittmanowskim rzemieślnikom mistrzostwo. Również fotele w stylu racjonalistycznym Friedricha Kieslera przeszły cenne reedycje, takie jak sofa Party Lounge czy fotel Freischwinger Nr.2. Współpraca Wittmanna z architektem Johannesem Spaltem w latach 50. zaowocowała kolekcją mebli 3/4, która ponownie pojawiła się w dzisiejszym katalogu z fotelem Constanze 3/4 z tuftowanym, tapicerowanym oparciem i siedziskiem oraz cienkimi chromowanymi stalowymi nóżkami. Wśród nowości Wittmanna wyróżnia się kolekcja Paradise Bird zaprojektowana przez Lucę Nichetto, obejmująca fotel wypoczynkowy, krzesło z wysokim oparciem, dwumiejscową sofę i pufę. Zwiewna metalowa konstrukcja z pionową siatką obejmuje obszerne siedzenia obite wysokiej jakości gęsim pierzem i puszystymi poduszkami. Kolekcja o czysto współczesnym designie, a jednocześnie czerpiąca inspirację z kultowych modeli Wittmanna, łącząca w sobie elegancję i wygodę. Kolekcja Miles o miękkich i kompaktowych liniach obejmuje sofę, fotel, podnóżek i jedyny w swoim rodzaju mebel nazwany „pouflounge” przez jego projektanta Sebastiana Herknera. Łóżko, sofa i dormeuse jednocześnie Pufa Miles to miejsce, w którym można odpocząć, pracować, spać samotnie lub razem z innymi ludźmi.Kolekcja Vuelta została stworzona przez Jaime Hayona, aby ozdobić wyrafinowaną elegancją salony i jadalnie przestrzeni publicznych, jednocześnie gwarantując indywidualny komfort marki Wittmann Sofy, dormeuse, fotele, krzesła, ławki o gładkich, ciasnych kształtach tworzą wszechstronną kolekcję, która zaspokoi wszystkie potrzeby.

Rozwiązania Wittmann dla strefy nocnejWittmann może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcja wysokiej jakości łóżek i materacy.Rozwiązania Wittmann dla strefy nocnej zbudowane są na systemie modułowym pozwalającym na komponowanie łóżka poprzez dobór elementów najlepiej dostosowanych do indywidualnych wymagań.Podstawy, zagłówki, stelaż Materace, materace i dodatki można łączyć w szereg opcji odpowiadających różnym funkcjom i różnym stylom wyposażenia. Kolekcja Wings Bed wyróżnia się bogatym wzornictwem i imponującym efektem estetycznym. Tapicerowany zagłówek ma dwa boczne, uchylne skrzydła o delikatnym owalnym kształcie, które można zamykać lub otwierać, aby stworzyć coś mniej lub bardziej intymnego. Całość uzupełniają reflektory LED do czytania i boczne stoliki nocne o zaokrąglonym kształcie i skórzanym pokrowcu. Wraz z wprowadzeniem na rynek Joyce, projektanci Nada Nasrallah i Christian Horner odkryli doskonałe rozwiązania, aby ukształtować smukłe i lekkie łóżko, które mogłoby pomieścić najwyższy z katalogowych materacy Wittman, Sandmann Imperial Pocket.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek