FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Vuelta 80 Armchair Zobacz większe

Wittmann Vuelta 80 Armchair

KOD: 200sd5647

ID: 255374

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dzięki Wittmann Hayon Workshop narodził się nowy styl: eklektyczny, ekscytujący, śródziemnomorsko-barokowy, a jednocześnie ponadczasowy. Został stworzony przez zabawną współpracę hiperkreatywnego hiszpańskiego artysty-projektanta Jaime Hayona i austriackiego producenta Wittmann. Kolekcja ucieleśnia radość życia i pewność siebie, podobnie jak jej wzorce do naśladowania w wiedeńskim modernizmie. I jest to ciągły, żywy proces, który daje początek unikalnym meblom dla wszystkich dziedzin życia.

Promieniuje swoimi niezwykłymi proporcjami, szczególnym urokiem jako samotna postać lub idealny odpowiednik sofy Vuelta. Duże krzesło wypoczynkowe (szerokość 80, głębokość 82, wysokość 75) z przegubowymi szwami przywodzi na myśl wiedeński modernizm, podczas gdy kompaktowy mały fotel (szerokość 72, głębokość 67, wysokość 75) wygląda jak mała, czarująca monolityczna rzeźba .

Napisz opinię

Wittmann Vuelta 80 Armchair

Wittmann Vuelta 80 Armchair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek