VISMARA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

VISMARA DESIGN

Producent: Vismara Design

Vismara Design, obecnie jedna z wiodących marek w branży luksusowych mebli, swoje pierwsze kroki stawiała w latach 50. XX wieku jako mały klasyczny producent w samym sercu Brianzy, niedaleko Mediolanu.
Firma zawdzięcza swoje szczęście intuicji i kreatywności przedsiębiorcy Pino Vismary, jej założyciela i pierwszego projektanta, który w latach 90. opracował nową, innowacyjną i awangardową koncepcję produktu: półki do przechowywania płyt CD i DVD. Od tego momentu, dzięki produkcji przedmiotów o prawdziwie nowoczesnym designie, firma zyskuje na popularności na całym świecie. Pod przewodnictwem Pino Vismary firma skupia się również na momentach twórczych eksperymentów, z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów w połączeniu ze starożytnymi technikami rękodzieła.
Jej zakorzeniona wiedza, będąca owocem długiej i dumnej tradycji w branży meblarskiej , daje firmie możliwość przetestowania terenu i stworzenia nowych mebli dedykowanych rozrywce – jej słynnym przykładem są ściany wyposażone w uchwyty na telewizor.
Lata 2000 to moment, w którym firma otworzyła się na aranżacja wnętrza części dziennej, charakteryzująca się klasycznymi i barokowymi elementami wystroju, które łagodzą styl i nadają mu świeżości i nowoczesności. Od tego momentu firma Vismara Design specjalizuje się w prawdziwej rozrywce domowej, projektując ad hoc prywatne kino domowe i luksusowe pokoje gier, które uczyniły z firmy zaciekłego prekursora prywatnej rozrywki.
Kolekcja rozrywki Vismara stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, aby cieszyć się wolnym czasem w zaciszu własnego domu. Prywatne kino domowe to prawdziwa świątynia relaksu i rozrywki: wygodne fotele i systemy AV najnowszej generacji zapewniają prawdziwie kinowe wrażenia. Jako klejnot w koronie kolekcji, prywatny pokój gier może być ozdobiony nieskończoną różnorodnością stołów do gier – wszystkie zaprojektowane przez Vismarę, dzięki czemu są produktami w 100% Made in Italy. Stoły pokerowe, stoły bilardowe, zmotoryzowane stoły szachowe i niecierpliwie oczekiwany stół do madżonga to tylko niektóre z szerokiej gamy stołów, które Vismara stworzyła dla tego wyrafinowanego i ekskluzywnego pokoju gier, w pełni konfigurowalnego za pomocą projektu ad hoc.
Marka
Vismara Design reprezentuje stale zmieniającą się rzeczywistość, za którą stoi kreatywny i zmotywowany zespół: ta marka zawsze była napędzana intensywną ciekawością innowacji i smaku piękna we wszystkich jego formach.
Technologia to jedno. mocnych stron produktów Vismara: mechanizmy i elementy wzornicze najnowszej generacji doskonale się uzupełniają, tworząc innowacyjne, oryginalne i trwałe rozwiązania.
Jakość materiałów, starannie dobranych po wnikliwych poszukiwaniach, stanowi kolejny fundamentalny element filozofii Vismara. Intarsjowane drewno, europejskie skóry i szlachetne marmury doskonale wpisują się w głęboką wiedzę meblarską, mocno zakorzenioną w tradycji tej marki. Ten profesjonalizm wciąż owocuje produkcją capitonnè, inkrustacji i złotego/srebrnego liścia, które zachowują swój klasyczny urok, choć w połączeniu z bardziej nowoczesnym meblem, któremu Vismara nadała ponadczasowe piękno.
Dbałość o szczegóły w Vismara jest istotną częścią kodu genetycznego firmy i dzięki temu powstają najbardziej wyrafinowane elementy. Vismara uczyniła detale główną cechą swoich kreacji: dzięki nim można podnieść jakość każdego mebla i wykonać go bez zarzutu, tworząc w ten sposób niezwykle luksusowe przedmioty.
Wszechstronność produktów Vismara zawsze skutkuje dużą różnorodnością personalizacja projektów i satysfakcja klientów. Dzięki temu marka jest w stanie spełnić wszelkiego rodzaju prośby, nawet te najtrudniejsze do zaspokojenia. Miary, kolory, wykończenia i dekoracje to elementy, które można dostosować do własnych upodobań, aby zaprojektować wymarzoną przestrzeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek