LADA BAROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bar z ladą Vismara Design HEMINGWAY Zobacz większe

Bar z ladą Vismara Design HEMINGWAY

KOD: 250sdvismaradesignhemingway

ID: 243733

ProducentVismara Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vismara Design HEMINGWAY

Bar z ladą

Dane techniczne

ELEMENT ŚCIENNY
Szer: 227 cm
Gł: 55 cm
Wys: 231 cm

LICZBA
Szer: 181 cm
Gł: 62 cm
Wys: 111 cm

Opis

Funkcjonalność i estetyka doskonale łączą się w meblu barowym charakteryzującym się ponadczasową klasą i ekstremalnym wyrafinowaniem. Home Bar składa się z dwóch części: elementu ściennego oraz wolnostojącego blatu. Pierwsza wyposażona jest w półki ze szkła hartowanego oraz przegródki z cichymi domykającymi się drzwiczkami. Wnęka robocza jest oświetlona led, wyposażona w dwa gniazdka elektryczne i ozdobiona szlachetnymi materiałami. Istnieje również możliwość dodania profesjonalnej piwniczki na wino z podwójną regulacją temperatury, aby idealnie przechowywać Twoje najlepsze wina. Ladę wzbogacono o ozdobną wkładkę do wyboru; przestrzeń wewnętrzną i blat pokrywa szkło hartowane dające poczucie lekkości całej konstrukcji.

Tagi

Vismara Design, Intrattenimento di lusso, Meble do restauracji i kawiarni, Lady barowe, lady barowe, lady barowe, lady barowe szklane, lady barowe ze szkła hartowanego, lady barowe Enlightened

Napisz opinię

Bar z ladą Vismara Design HEMINGWAY

Bar z ladą Vismara Design HEMINGWAY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek