SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Vismara Design Intrattenimento Di Lusso Empire Zobacz większe

Lampa podłogowa Vismara Design Intrattenimento Di Lusso Empire

KOD: 250sdvismaradesignintrattenimentodilussoempire

ID: 112528

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVismara Design
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vismara Design Intrattenimento Di Lusso

Lampa podłogowa ze stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

szer: 50 mm
gł: 36 mm
wys: 193 mm

Opis

Lampa podłogowa Empire jest klejnotem koronnym w kolekcji oświetlenia Vismara Design. Jej niepowtarzalny i niepowtarzalny design jest rozpoznawalny i naśladowany na całym świecie. Jest to wierna reprodukcja kultowego wieżowca Empire State Building w Nowym Jorku, wykonana ze stali nierdzewnej za pomocą pantografu.
Jego mocną stroną jest światło emanujące z wnętrza, które tworzy niesamowity efekt w otaczającej przestrzeni.

Tagi

Projekt Vismara, Intrattenimento di lusso; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Vismara Design Intrattenimento Di Lusso Empire

Lampa podłogowa Vismara Design Intrattenimento Di Lusso Empire

Lampa podłogowa Empire jest klejnotem koronnym w kolekcji oświetlenia Vismara Design. Jej niepowtarzalny i niepowtarzalny design jest rozpoznawalny i naśladowany na całym świecie. Jest wierną reprodukcją kultowego wieżowca Empire State Building w Nowym Jorku, wykonanym ze stali nierdzewnej za pomocą pantografu. Jego mocną stroną jest światło emanujące z wnętrza, które tworzy niesamowity efekt w otaczającej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek