UNICA BY CANTONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

UNICA BY CANTONI

Producent: Unica by Cantoni

Projekt wzorniczy wywodzący się z doświadczenia. Wyposażenie obiektów nowoczesnego luksusu, które mają na celu poprawę naszego życia tu i teraz. Każde oświetlone lustro i panel oraz każdy produkt wyposażenia wnętrz z gamy Unica ucieleśnia ideę nowoczesnego luksusu: technologiczne obiekty, inspirowane stylem industrialnym, a jednocześnie unikatowe dzieła sztuki. Doświadczenie projektantów Cantoni, zdobyte w branży z silnym naciskiem na elementy artystyczne, a mianowicie profesjonalnej branży kosmetycznej i makijażu, doprowadziło do stworzenia produktów, które z powodzeniem łączą funkcjonalność i piękno.

Unica: ProjektAsortyment Unica składa się głównie z podświetlanych luster i paneli, które zapewniają doskonałe oddawanie barw odbijanego obrazu, z rewolucyjnym systemem oświetlenia. Pierwsza kolekcja, wprowadzona na rynek w 2015 roku, obejmuje badania nad światłem prowadzone przez ponad dwadzieścia lat, czas istnienia marki Cantoni, połączony z dużym zainteresowaniem inspirującym designem Bauhausu.
< br/>Unica: MissionUnica jest prezentowana publicznie z wyraźnym zamiarem obalenia utartych schematów aranżacji wnętrz
lustro, dalekie od swojej tradycyjnej roli zwykłego dodatku meblowego lub elementu dekoracyjnego, staje się kluczowym elementem, wokół którego planować projekty przestrzeni, w których światło jest absolutnym bohaterem.

Unica: PlusEkskluzywność, innowacyjność, najwyższa jakość, produkcja na miarę, certyfikowane bezpieczeństwo i oszczędność energii. Kolekcja Unica składa się z doskonałych produktów, które wnoszą na scenę całą ekspresyjną moc nowoczesnego luksusu, zaspokajając gust ekskluzywności i przyjemność posiadania najnowocześniejszego produktu.

Unica: Made na miarę Koncentracja na niestandardowych rozwiązaniach, która zawsze była cechą produktów Cantoni, została dodatkowo wzmocniona dzięki projektowi Unica, w którym każde podświetlane lustro, panel lub stół konsolowy rozpoczyna życie jako unikalny element, w celu opracowania spersonalizowanego projekty mające na celu zaspokojenie konkretnych potrzeb.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek