WYŚWIETLAJ JEDNOSTKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Czterostronna gablota z anodowanego aluminium z oświetleniem Unica by Cantoni Ph03 Zobacz większe

Czterostronna gablota z anodowanego aluminium z oświetleniem Unica by Cantoni Ph03

KOD: 250sdunicabycantoniph03

ID: 241458

ProducentUnica by Cantoni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Unica by Cantoni Ph03

Czterostronna gablota z anodowanego aluminium z oświetleniem

Dane techniczne

20,5 x 61,5 x 4,5 cm, 8,8 kg

Opis

STÓŁ PH03
Prawdziwy projekt to taki, który służy celowi, genialne pomysły poprawiające życie ukryte w pozornie prostym przedmiocie.

Zgodnie z tym założeniem powstała linia Visual PH firmy Unica: podświetlane diodami LED oprawy z dekoracyjnymi lub prostymi profilami, zawierające całą technologię potrzebną do uwydatnienia kształtów i kolorów. Całość dopełnia system Spring-fit, innowacyjny i szybki system wymiany obrazów, który umożliwia zmianę obrazu panelu za naciśnięciem ręki.

Światło przechodzi przez obraz, dodając głębi i blasku, przekształcając go we wspaniały dekoracyjny obraz. Dbałość o szczegóły i jakość włoskiej produkcji łączą się z emocjonalnym bogactwem kolorów, wzmocnionym przez jedyne na świecie światło.

Podświetlane panele PH są również dostępne w kompaktowej wersji stołowej z tylnym wspornikiem z aluminium. Wszechstronne narzędzie do dynamicznej komunikacji w przestrzeniach komercyjnych.

Podświetlany panel z ramą stołu z aluminiowym oparciem. Wyposażony w ekskluzywny system Spring-fit, oferujący łatwe rozwiązanie do wymiany obrazu.
Łatwy w instalacji.
Wielofunkcyjny: idealnie nadaje się do komunikacji w sklepie, a także do tworzenia sugestywnej atmosfery w przestrzeniach mieszkalnych.

- Odporna na zgniatanie konstrukcja z anodowanego aluminium
- Boczny włącznik/wyłącznik zintegrowany z profilem
- Nie wymaga zewnętrznego transformatora
- Łatwy w montażu
- Wymienny obraz (system sprężynowania)
- Druk w wysokiej rozdzielczości na folii podświetlanej (dostępny również serwis posprzedażny)
- Niskie zużycie energii.

Tagi

UNICA by Cantoni, PH, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Ekspozytory, witryny, witryny aluminiowe, witryny metalowe, witryny aluminiowe anodowane, witryny naladowe, witryny ze światłem, witryny jednostronne, witryny czterostronne

Napisz opinię

Czterostronna gablota z anodowanego aluminium z oświetleniem Unica by Cantoni Ph03

Czterostronna gablota z anodowanego aluminium z oświetleniem Unica by Cantoni Ph03

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek