SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Unica by Cantoni MH09.V Zobacz większe

Lustro Unica by Cantoni MH09.V

KOD: 250sdunicabycantonimh09.v

ID: 143254

ProducentUnica by Cantoni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Unica by Cantoni MH09.V

Prostokątne lustro ścienne z anodowanego aluminium z wbudowanym oświetleniem

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

186,5 x 102 x 6,5 cm, 36 kg

Opis

Zaawansowane technologicznie lustro 4 mm z 30 soczewkami I-light osadzonymi w lustrze.
Profil MH65 ze srebrnego anodowanego aluminium
Zintegrowany siłownik do regulacji jasności
Podświetlenie Led-RGB z kontrolerem RF
Lustro odporne na korozję (10X), zarysowania (3X) i zawilgocenie
Konfigurowalne
Napięcie: 110-240 V AC, 50/60Hz
Klasa izolacji: Klasa 1
Moc zużycie z/bez RGB: 125/174,3W
Kelvin 4200
Gwarantowana żywotność 100 000/h
Brak zagrożenia fotobiologicznego
Niskie zużycie energii
Certyfikat CE
Wykonane we Włoszech
Folia bezpieczeństwa.

MH09.V
Koncepcja estetyczna opracowana wokół charakterystycznej zakrzywionej konstrukcji jest stosowana do wewnętrznej wytrzymałości materiału aluminium, dodając lekkości i ruchu do szkła. Stylistycznie nienaganna eksploracja formy, która umiejętnie łączy elementy tradycyjnego i nowoczesnego stylu, tworząc eleganckie, oszałamiające i komfortowe przestrzenie.

Soczewki opalowe, osadzone bezpośrednio w powierzchni odbijającej, wycięte za pomocą precyzyjnych instrumentów, rozproszone światło generowane przez technologię I-Light wkomponowaną w strukturę lustra o grubości zaledwie 6,5 cm.

I-light to technologia oświetleniowa, która z absolutną perfekcją odtwarza oddawanie barw i padanie światła słonecznego .

Podświetlenie RGB, wpuszczane w ramę i sterowane radiowo, rozłożone w promieniu 180° od specjalnego profilu ramy z anodowanego aluminium.

Te obiekty eleganckiego designu, prawdziwe rzeźby światła, skupiają na sobie uwagę i łatwo wpasowują się w każdą przestrzeń, ozdabiając ją refleksami.

Lustra ścienne z rozproszonym oświetleniem I-light w posrebrzanym szkle float z 3.5 -cm (1,4 cala) srebrna anodowana aluminium profil liniowy ium i regulacja natężenia światła.

Tagi

UNICA by Cantoni, MH, lustra, dekoracje domowe, oświetlenie łazienkowe, lustra ze zintegrowanym oświetleniem, lustro, lustro ze zintegrowanym oświetleniem, lustra w stylu współczesnym, lustra aluminiowe, lustra metalowe, lustra aluminiowe anodowane,

Napisz opinię

Lustro Unica by Cantoni MH09.V

Lustro Unica by Cantoni MH09.V

Zaawansowane technologicznie lustro 4 mm z 30 soczewkami I-light osadzonymi w lustrze. Profil MH65 ze srebrnego anodowanego aluminium Zintegrowany siłownik do regulacji jasności Podświetlenie Led-RGB z kontrolerem RF Lustro odporne na korozję (10X), zarysowania (3X) i zawilgocenie Konfigurowalne Napięcie: 110-240 V AC, 50/60Hz Klasa izolacji: Klasa 1 Moc zużycie z/bez RGB: 125/174,3W Kelvin 4...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek