TÙSCANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

TÙSCANI

Producent: Tùscani

Tùscani produkuje unikatowe designerskie lampy, wykorzystując techniki pół-rzemieślnicze oraz we współpracy ze specjalistami i technikami, którzy wnoszą wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia LED. Dla Tùscani design to nie tylko estetyczna forma, ale zawsze wyraz koncepcji, stylowy wynik ekscytujących badań. Każda linia, kolor i materiał dobierane są starannie i świadomie, aby dokładnie wyrazić idee projektantów współpracujących z Tùscani.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek