SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Tùscani Impressione Zobacz większe

Lampa stołowa Tùscani Impressione

KOD: 250sdtùscaniimpressione

ID: 115311

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacopo Cargnel
ProducentTùscani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tùscani Impressione

Stalowa lampa stołowa LED

Projektant: Jacopo Cargnel
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

szer. 306 x wys. 562 x gł. 86 mm

Opis

IMPRESSIONE by Tùscani to stalowa lampa stołowa LED zaprojektowana przez Jacopo Cargnel.

materiał: stal malowana proszkowo
podświetlenie: taśma LED (9,6W/mt) )
temperatura/kolor światła: 4.000-4.500K
dyfuzor: PMMA (nieprzezroczysty)

Jacopo Cargnel

Jacopo Cargnel - zdjęcie projektantaProjektant i pomysłodawca poliwalentny, dołączył do laurea w projektowaniu produktu, który zainicjował Politechnikę Mediolańską. Jestem zmotywowany do projektowania produktów, komunikacji i kierunku artystycznego. Al momento mi zajmuje się projektowaniem interakcji i projektowaniem iluminacji.

Tagi

Tùscani, Jacopo Cargnel, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Lampy stołowe LED

Napisz opinię

Lampa stołowa Tùscani Impressione

Lampa stołowa Tùscani Impressione

IMPRESSIONE by Tùscani to stalowa lampa stołowa LED zaprojektowana przez Jacopo Cargnel. materiał: stal malowana proszkowo oświetlenie: taśma LED (9,6 W/mt) temperatura/barwa światła: 4.000-4.500K dyfuzor: PMMA (nieprzezroczysty)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek