SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Tùscani Lùmena Zobacz większe

Lampa ścienna Tùscani Lùmena

KOD: 250sdtùscanilùmena

ID: 106443

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacopo Cargnel
ProducentTùscani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tùscani Lùmena

Kinkiet LED

Projektant: Jacopo Cargnel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

mm 45 x 45 x 3

Opis

Kinkiet LED.

Jacopo Cargnel

Jacopo Cargnel - zdjęcie projektantaProjektant i pomysłodawca poliwalentny, dołączył do laurea w projektowaniu produktu, który zainicjował Politechnikę Mediolańską. Jestem zmotywowany do projektowania produktów, komunikacji i kierunku artystycznego. Al momento mi zajmuje się projektowaniem interakcji i projektowaniem iluminacji.

Tagi

Tùscani, Jacopo Cargnel, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Pleksi kinkiety, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Tùscani Lùmena

Lampa ścienna Tùscani Lùmena

Kinkiet LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek