TONON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów

TONON

Producent: Tonon

Tonon to jedna z najbardziej znanych międzynarodowych marek w świecie krzeseł i stołów, niezawodna i będąca synonimem wzornictwa i jakości „made in Italy”. Cechy charakterystyczne wywodzące się z przeszłości: ich początki sięgają lat dwudziestych, wielu lat starannego i kreatywnego rzemiosła. Po tym nastąpiła industrializacja lat pięćdziesiątych z niezwykłym wzrostem produkcji. Jednak przyjemność „myślenia i tworzenia” nigdy nie zawiodła. Dziś Tonon opiera się na badaniach i doświadczeniu, na czynnikach kulturowych i marketingowych, na nowych materiałach i nowych technologiach. Wszystko z rzemieślniczym sercem i przemysłowym umysłem, połączenie zapewniające lepsze życie siedząc, relaksując się, pracując lub przy stole. Wspólnym mianownikiem produktów Tonon jest zdolność do ulepszania dekoracji wnętrz. Nawet jeśli są raczej romantyczne czy klasyczne niż nowatorskie czy modne, to zawsze są to propozycje oryginalne, nigdy zwyczajne, charakteryzujące się współczesną ideą i rozwiniętą technologią. Produkty stworzone i przeznaczone dla rynków i kultur międzynarodowych, dla sposobów życia i codziennego życia bardzo różniących się od siebie. Produkty dorównywane dobrym smakiem, wrażliwością, elegancją i regularnie prezentowane na międzynarodowych targach meblowych z najwyższej półki: Mediolan, Kolonia, Londyn, Rotterdam, Sztokholm, Moskwa, Kijów, Miami, Las Vegas, Dubaj, Bahrajn. W kilku niewyczerpanych kombinacjach kształtu, wykończenia i tkaniny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek