SYPIALNIA HOTELOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sypialnia hotelowa Tonon Sella Zobacz większe

Sypialnia hotelowa Tonon Sella

KOD: 250sdtononsella

ID: 240545

ProjektantPeter Maly
ProducentTonon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tonon Sella

Sypialnia hotelowa

Opis

Kolekcja Sella to więcej niż kolekcja mebli. Stanowi kompletny program, który został opracowany z myślą o nowoczesnych i wymagających dekoratorach wnętrz. Jego celem jest estetycznie jednorodna obsługa wszystkich obszarów nowoczesnej hotelarskiej gościnności (restauracje, bistra, bary, salony i pokoje gościnne). Pojedyncze meble, które mogą mieć określone wymiary i mogą być wykonane z różnych materiałów, pozwalają architektom i projektantom wnętrz tworzyć harmonijne dekoracje w różnych miejscach.

Tagi

Tonon, Peter Maly, Sella, sypialnie hotelowe, meble hotelowe, sypialnia hotelowa, pokoje hotelowe w stylu współczesnym

Napisz opinię

Sypialnia hotelowa Tonon Sella

Sypialnia hotelowa Tonon Sella

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek