SYPIALNIA HOTELOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Styl współczesny Sypialnia hotelowa Tonon Episodes 318 Zobacz większe

Styl współczesny Sypialnia hotelowa Tonon Episodes 318

KOD: 250sdtononepisodes318

ID: 240542

ProjektantBernhard Leniger
ProjektantGabriela Raible
ProducentTonon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tonon Episodes 318

Styl współczesny Sypialnia hotelowa

Opis

Łóżko, stolik nocny, pojemnik na minibar, krzesła, stoły, bagażnik i szafa wnękowa to część tej kolekcji pokoi hotelowych. Jej idealnie jednorodny styl, ponadczasowa elegancja, wyrazista siła, wyrazisty charakter podkreślają atrakcyjny design tej nowej serii. Ta kolekcja odchodzi od tradycyjnej koncepcji mebli na wymiar, ponieważ pozwala na ustawienie pojedynczych mebli w dowolnym miejscu w pokoju gościnnym, w łatwy, elastyczny i ciągle zmieniający się sposób. Gość naprawdę „czuje się jak w domu”.

Episodes to klasyczna gama krzeseł z konstrukcją w kolorze bukowym. Asortyment uzupełnia gama stołów okolicznościowych i stołów konsolowych. Tapicerka z tkaniny lub skóry.

Tagi

Tonon, Gabriela Raible, Bernhard Leniger, Epizody, Sypialnie hotelowe, Meble hotelowe, Sypialnia hotelowa, Styl współczesny Pokoje hotelowe, Pokoje hotelowe Design

Napisz opinię

Styl współczesny Sypialnia hotelowa Tonon Episodes 318

Styl współczesny Sypialnia hotelowa Tonon Episodes 318

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek