TONIN CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 328 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 328 elementów

TONIN CASA

Producent: Tonin Casa

Produkty TONIN CASA są wytwarzane z modnych, wyrafinowanych i eleganckich surowców, dążąc do wysokich standardów bezpieczeństwa i wysokiej niezawodności. W każdej nowej kolekcji spójność języka i kształtów jest zawsze bardzo brana pod uwagę.

Naszym podstawowym celem jest zawsze łączenie piękna i funkcjonalności, tradycji i innowacji, dbałości o szczegóły i spójności między różnymi elementami . Nasze kreacje mają całkowicie oryginalny charakter.

Harmonia w kompozycji jest dla TONIN CASA elementem wyróżniającym, zdolnym przetrwać w czasie, nie zapominając, że technika i materiały są niczym, bez miłości do siebie kreacje.
Każdy element ma swoją duszę: duszę tych, którzy wybrali go do domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek