WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na płaszcze z polietylenu Tonin Casa SPIGA Zobacz większe

Stojak na płaszcze z polietylenu Tonin Casa SPIGA

KOD: 250sdtonincasaspiga

ID: 240489

ProjektantAngelo Tomaiuolo
ProducentTonin Casa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tonin Casa SPIGA

Stojak na płaszcze z polietylenu

Opis

Spiga to doskonałe i ekstremalne rozwiązanie projektowe: naturalność kolby kukurydzy spotyka się z wyrafinowaną produkcją tworzywa sztucznego. Miękkie linie zostały stworzone, aby osiągnąć delikatną linię, kończącą się płatkami wieńca. Kolejny poziom złożoności nadała wersja z oświetleniem wewnętrznym.

Tagi

Tonin Casa, Angelo Tomaiuolo, wieszaki na ubrania, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na płaszcze, wieszaki na płaszcze w stylu współczesnym, plastikowe wieszaki na płaszcze, polietylen (PE) wieszaki na płaszcze, wieszaki na płaszcze

Napisz opinię

Stojak na płaszcze z polietylenu Tonin Casa SPIGA

Stojak na płaszcze z polietylenu Tonin Casa SPIGA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek