SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Tonin Casa Santena Zobacz większe

Lampa ścienna Tonin Casa Santena

KOD: 250sdtonincasasantena

ID: 106270

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentTonin Casa
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tonin Casa Santena

Kinkiet z kryształami

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Santena - Światło, które ma być królową pokoju, które zapala, gdy tylko je włączysz. Jej kryształy witają lampy jak bajkowa suknia, wypełniając pomieszczenie królewskim i drogocennym światłem.

Tagi

Tonina Casa, Santena, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Kinkiety kryształowe i stalowe, Kinkiety Direct Light, Kinkiety, Kinkiety z kryształami

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Tonin Casa Santena

Lampa ścienna Tonin Casa Santena

Santena – światło, które ma być królową pokoju, który zapala, gdy tylko je włączysz. Jej kryształy witają lampy jak bajkowa suknia, wypełniając pomieszczenie królewskim i drogocennym światłem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek