TOKIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

TOKIO

Producent: Tokio

Tokio to współczesna, patrząca w przyszłość marka projektowa, skupiająca się na technicznie dobrze wykonanych produktach projektowych dla dzisiejszej myślącej osoby, która lubi widzieć swoje otoczenie umeblowane z myślą o przyszłości.Wszystkie produkty Tokio są wykonywane z zaangażowaniem i precyzją wykwalifikowanych rzemieślników, którzy potrafią wykorzystać zaawansowane technologicznie techniki produkcji i montażu. Wszystkie te względy i więcej zapewniają, że wygląd, instalacja i wrażenia użytkownika produktów Tokio nie mają sobie równych.Założone w 2011 roku przez Gorazda Malačiča, Tokio szczyci się tym, że jest nowa marka projektowa ze współczesną wizją, wolną od uciążliwego ciężaru dziedzictwa i tradycji, które mogą przyćmić jej stylistyczny osąd i ostateczny projekt. Rezultatem jest futurystyczne podejście do inteligentnych obiektów domowych, które odsuwają się od sztywnych granic tego, co jest postrzegane jako modne lub po prostu aktualne w dzisiejszym współczesnym krajobrazie projektowym.W Tokio znajdziesz wybór najnowocześniejszego oświetlenia i mebli, wszystkie wykonane w najnowocześniejszych rozwiązaniach, które z łatwością pasują nawet do stylów minionych epok.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek