RE-VOLT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

RE-VOLT

Producent: Re-Volt

Re-volt to marka, filozofia, ale przede wszystkim grono kreatywnych i rzemieślników. Tworzymy oświetlenie, które z jednej strony jest zrównoważone, a z drugiej pięknie zaprojektowane. Innymi słowy ładne elementy wystroju wnętrz, które można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Nie tylko ze względu na ich jakość, ale także dlatego, że zostały owiane ponadczasowym designem. A ponieważ wierzymy, że tylko to, co się nie zmienia, jest ostatecznie interesujące w świecie, w którym zmiana, w coraz szybszym tempie, staje się nową stałą.

Re-volt / Rotor - w skrócie historia marki
Skąd pochodzimy? Nasze korzenie sięgają Modular, niesławnej firmy oświetleniowej, która od lat 80-tych określa trendy i język w branży oświetleniowej. Bernard Rommens, syn założyciela Modular Paula i byłego dyrektora kreatywnego w firmie, był odpowiedzialny za charakterystyczne, ostre projekty i kampanie w Modular.

W 1998 roku nie może już zaprzeczać genom przedsiębiorczości swojego ojca przekazał mu i odchodzi, by założyć Rotor: własną agencję („bo ktoś musiał dalej rozwijać te katalogi Modular…”). Od tego czasu Rotor projektuje kampanie, stoiska, strony internetowe i wnętrza dla portfolio znanych klientów, wśród których są BMW, Nespresso, Novy, Dierendonck i – oczywiście – Modular.

Ale pomijając całą spuściznę i jak to często bywa w procesie twórczym, pierwsze prace Re-volt były raczej przypadkowym – a zarazem nieuniknionym – spin-offem projektu wnętrza, nad którym pracował zespół Rotora. Jak się okazało, znalezienie odpowiedniego kawałka do projektu wydawało się dość trudne, więc postanowili wyruszyć i sami go rozwijać. Oczywiście było nieuniknione, że gdzieś po drodze złożyliby się, aby uzyskać atrakcyjne połączenie swoich dwóch pasji: projektowania i oświetlenia.

Rezultatem jest Re-volt, najnowszy członek rodziny Rotor , który celowo opiera się natychmiastowej, jednorazowej kulturze, która wydaje się, że wkroczyła również w świat designu. Zamiast tego marka postanawia stworzyć trwałe oświetlenie, zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa. Na przykład każdą część szkieletu można wymienić, co zapobiega jej odrzuceniu przy pierwszej wadzie. Co więcej, wszystkie części są produkowane i montowane lokalnie w biurach Rotor.

Ponadto Re-volt dąży do maksymalnego wplecenia swoich elementów w historie swoich klientów: zrównoważony rozwój to nie tylko kwestia projektu, ale także stopień, w jakim produkt wtapia się w życie jego klientów. Dlatego opracowujemy wysoce konfigurowalne oświetlenie. Ale nie tylko design i jakość odróżniają Re-volt od status quo. Niemal poetycka misja przenika zespół Re-volt, jego produkty, jego sposób, komunikację i obsługę klienta. Wszystko to sugeruje styl, głębię i wspomnianą wcześniej charakterystyczną kanciastość. „Cenimy cykle bardziej niż linie. Poezja bardziej niż proza. Autentyczność bardziej niż poza.”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek