RADAR INTERIOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

RADAR INTERIOR

Producent: Radar Interior

RADAR powstał z chęci stworzenia kolekcji eleganckich i graficznych obiektów wykonanych przez wykwalifikowanych europejskich tradycyjnych rzemieślników przy użyciu szlachetnych materiałów. RADAR to współudział dwóch entuzjastów sztuki i designu, dwóch miast, dwóch historii życia, Paryża i Mediolanu, które łączy kultura mody i designu. RADAR to także zdolność do uchwycenia nowych trendów i dostosowania się do potrzeb naszych klientów w celu stworzenia unikalnych przedmiotów na zamówienie.


Kontrast
Kontrast materiałów. Pomiędzy blaskiem szkła i surowych słojów drewna a blaskiem marmuru i matowym wykończeniem tynku.


Wzornictwo
Solidne i płynne formy, krzywe graficzne, czysty, dyskretny design . Szereg szlachetnych materiałów nadaje tej linii ponadczasowej elegancji. Styl RADAR wyznaczają oryginalne kody wzornictwa przemysłowego.


Materiały
Wszystkie nasze surowce pochodzą wyłącznie z Francji i Europy i są przetwarzane i montowane ręcznie w Polsce. Wyroby szklane są odlewane w tradycyjnych warsztatach, drewno pochodzi z lasów zrównoważonych, bloki marmuru z renomowanych włoskich kamieniołomów, a skóra z garbarni francuskich. Nawet każdy przewód elektryczny pokryty tkaniną jest produkowany we Francji. Każdy mebel, każda lampa pochodzi ze szlachetnego surowca, który został w niewielkim stopniu lub radykalnie przekształcony w wyniku ludzkiej interwencji. Ta bliskość geograficzna pozwala nam nawiązać bliskie relacje z naszymi partnerami i bacznie obserwować jakość i terminy produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek