SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Radar Interior Mirage Zobacz większe

Lampa ścienna Radar Interior Mirage

KOD: 250sdradarinteriormirage

ID: 109102

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBastien Taillard
ProducentRadar Interior
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Radar Interior Mirage

Ręcznie robiony kinkiet ze szkła termoformowanego

Projektant: Bastien Taillard
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

40 x 10 mm
ø 70 x 10 mm

Opis

Szkło srebrne termoformowane (dostępne również w kolorze złotym). 
Podstawa ścienna dostępna z czarnego metalu lub litego dębu.
Wykonana ręcznie w Europie.

Kolekcja Mirage składa się ze szklanych opraw ściennych i sufitowych wyprodukowanych przy użyciu złożony i wyrafinowany proces, aby stworzyć falisty efekt i odbicie przypominające wodę. Dostępne w średnicach od 50 do 70 cm, niezwykłą cechą lamp jest to, że można je układać w stosy, tworząc oryginalny i niezwykle innowacyjny efekt. Dostępne są w wykończeniu złotym lub srebrnym.

Bastien Taillard

Bastien Taillard - zdjęcie projektantaKierownik Projektu Blue Nature.

Tagi

WNĘTRZE RADAROWE, Bastien Taillard, miraż, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne ze szkła termoformowanego, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Radar Interior Mirage

Lampa ścienna Radar Interior Mirage

Szkło srebrne formowane termicznie (dostępne również w kolorze złotym). Podstawa ścienna dostępna z czarnego metalu lub litego dębu. Wykonane ręcznie w Europie. Kolekcja Mirage składa się ze szklanej ściany i Oprawy sufitowe produkowane w złożonym i wyrafinowanym procesie, aby stworzyć efekt falisty i odbicie przypominające wodę. Dostępne w średnicach od 50 do 70 cm, niezwykłą cechą lamp jest to, że można je układać w stosy, tworząc oryginalny i niezwykle innowacyjny efekt. Dostępne są w wykończeniu złotym lub srebrnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek