SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Radar Interior Zenith Iris Zobacz większe

Lampa ścienna Radar Interior Zenith Iris

KOD: 250sdradarinteriorzenithiris

ID: 109064

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBastien Taillard
ProducentRadar Interior
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Radar Interior Zenith

Ręcznie wykonana lampa ścienna ze szkła termoformowanego ze ściemniaczem

Projektant: Bastien Taillard
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

40 / 70 x 15 mm

Opis

Opalizujące szkło termoformowane, przewód elektryczny z tkaniny z magnesami i zintegrowanym ściemniaczem. 
Lakierowana metalowa konstrukcja z czarnym matowym wykończeniem. Dostępna w szklanej kopule FRACTALE.
Handmade in Europe

ZENITH
Wybrana przez Timothy Oultona do swojego kącika w Harrods w Londynie, lampa Zenith jest jednym z produktów firmy Radar, cieszył się największym zainteresowaniem od czasu jego uruchomienia. Dostępny w wersji ścienno-sufitowej oraz w wersji stołowej, składa się z matowej, lakierowanej na czarno metalowej konstrukcji i dyfuzora z termoformowanej szklanej kopuły, dostępnego we wszystkich wykończeniach katalogowych: złotym, srebrnym, kwasowym, tęczowym, a od dziś również brązowym.( ccc333)

Bastien Taillard

Bastien Taillard - zdjęcie projektantaKierownik Projektu Blue Nature.

Tagi

WNĘTRZE RADAROWE, Bastien Taillard, Zenit, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne ze szkła termoformowanego, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Radar Interior Zenith Iris

Lampa ścienna Radar Interior Zenith Iris

Opalizujące szkło termoformowane, przewód elektryczny z tkaniny z magnesami i zintegrowanym ściemniaczem. Lakierowana metalowa konstrukcja z czarnym matowym wykończeniem. Dostępna w szklanej kopule FRACTALE. Ręcznie wykonana w Europie ZENITH Wybrana przez Timothy'ego Oultona do swojego kącika w Harrods w Londynie, lampa Zenith jest jednym z produktów Radar, który przyciągnął uwagę najbardziej interesujące od czasu jego uruchomienia. Dostępny w wersji ścienno-sufitowej oraz w wersji stołowej, składa się z matowej, lakierowanej na czarno metalowej konstrukcji i dyfuzora z termoformowanej szklanej kopuły, dostępnego we wszystkich wykończeniach katalogowych: złotym, srebrnym, kwasowym, tęczowym, a od dziś także brązowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek