OFFICINE TAMBORRINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

OFFICINE TAMBORRINO

Producent: Officine Tamborrino

Dzięki prawie 60-letniemu doświadczeniu Officine Tamborrino nadaje stali nową osobowość. Materiał ten przeszedł przez czas jako synonim solidności i trwałości, teraz wzbogaca się o nowe znaczenia, by poprzez kształty ekskluzywnych mebli komunikować lekkość. Nasze regały, komody, stoły i krzesła posiadają cechy, które łączą wymiar warsztatu stolarskiego z nieustannymi poszukiwaniami estetycznymi artystów i projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek