DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły metalowy dywanik o geometrycznych kształtach Officine Tamborrino OCEAN Zobacz większe

Okrągły metalowy dywanik o geometrycznych kształtach Officine Tamborrino OCEAN

KOD: 250sdofficinetamborrinoocean

ID: 220767

Rok produkcji2016
ProjektantAlessandro Guerriero
ProducentOfficine Tamborrino
CenaCena od 1247.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Officine Tamborrino OCEAN

Okrągły metalowy dywanik o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

∅ 120 cm

Opis

Każdy element tworzący tę mozaikę z małych metalowych kawałków ma magnes. Stosowane są specjalne farby, które zapewniają przyjemny efekt „miękkiego dotyku” i wysoką odporność na ścieranie (Alesta® firmy Axalta Coating Systems).

Nowa kolekcja o nazwie O Design składa się z 6 części, w całości zaprojektowanych od wzoru koła. Każdy obiekt został pomyślany z tego samego kształtu i tego samego materiału – stali, ale potem wykształcił autonomiczną tożsamość, połączoną z własną nową funkcją, która rewiduje zarówno kontury, jak i przestrzenie architektoniczne. Jak wyjaśnia sam Guerriero: „Doświadczamy szczególnego terytorium, gdzie czysta sztuka i funkcjonalność spotykają się”. Dzięki temu nowemu projektowi, Officine Tamborrino reinterpretuje przedmioty, rewidując ich wewnętrzne funkcje: okrąg zmiękcza przestrzeń życiową i sugeruje nowy ruch.

Ten sam okrągły kształt, który zawsze ucieleśniał doskonałość, teraz reprezentuje czas cykliczny iw rezultacie staje się symbolem niekończącego się czasu, który dąży do nieskończoności. Nazwa O Design wywodzi się z pragnienia stworzenia ciągłości między kształtem, treścią i językiem; wszystko przypomina wzór koła i jego radykalną istotność.

Tagi

Officine Tamborrino, Alessandro Guerriero, O Design, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Metalowe dywaniki, Dywany o geometrycznych kształtach, Okrągłe dywaniki

Napisz opinię

Okrągły metalowy dywanik o geometrycznych kształtach Officine Tamborrino OCEAN

Okrągły metalowy dywanik o geometrycznych kształtach Officine Tamborrino OCEAN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek