WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy wieszak na płaszcze Officine Tamborrino IDEA Zobacz większe

Stalowy wieszak na płaszcze Officine Tamborrino IDEA

KOD: 250sdofficinetamborrinoidea

ID: 220768

ProjektantEnrico Maria Cicchetti
ProducentOfficine Tamborrino
CenaCena od 735.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Officine Tamborrino IDEA

Stalowy wieszak na płaszcze

Dane techniczne

Dł. 40 cm XP 60 cm X wys. 180 cm

Opis

Wykonane z żelaznych profili rurowych, aby przekazać organiczne poczucie płynności w połączeniu z wytrzymałością materiałów.

Materiały: pręt stalowy
Wykończenia: stal, RAL

Tagi

Officine Tamborrino, Enrico Maria Cicchetti, wieszaki, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki metalowe, wieszaki stalowe, wieszaki na płaszcze

Napisz opinię

Stalowy wieszak na płaszcze Officine Tamborrino IDEA

Stalowy wieszak na płaszcze Officine Tamborrino IDEA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek