MIDGARD LICHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

MIDGARD LICHT

Producent: Midgard Licht

Midgard - założona w 1919 roku przez Curta Fischera - wynalazcę regulowanego oświetlenia - produkuje swoje kolekcje oświetleniowe midgard modular, K831 i lampę sprężynową do tej pory na oryginalnych narzędziach całkowicie w Niemczech. Lampy Midgard charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, jakością i wzornictwem i znajdują wielu wielbicieli.

Wśród nich Walter Gropius, który używał lamp Midgard zarówno do użytku prywatnego, jak i Bauhausu.
Kiedy Bauhaus przenosi się do nowych budynków w Dessau w 1926 r., Wśród opraw znajdują się liczne lampy Midgard. Mistrzowie i uczniowie odnajdują swoją precyzyjną, maszynową estetykę zarówno nowoczesną, jak i motywującą.

Z okazji jubileuszu Midgards Lenklampe TYP 113, w który został wyposażony Bauhaus, zostanie ponownie wyprodukowany.< br/>
Dzięki AYNO - pierwszym projektowi nowej lampy Midgard od lat 60., projektant przemysłowy Stefan Diez testuje granice między pochodzeniem a status quo regulowanego oświetlenia.
Projekt ma na celu całkowicie samodzielne i nowoczesne podejście do tematu – zarówno formalne, jak i techniczne.

100 lat historii oświetlenia znajduje kontynuację w zamierzeniu Curta Fischera.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek