SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Midgard Licht Modular Typ 554 Zobacz większe

Lampa ścienna Midgard Licht Modular Typ 554

KOD: 250sdmidgardlichtmodulartyp554

ID: 109578

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentMidgard Licht
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Midgard Licht Modular

Regulowana metalowa lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Renesans kamienia milowego w klasycznym projektowaniu lamp: po raz pierwszy wyprodukowana w latach 20. XX wieku pod marką Midgard przez Ronneberger & Fischer, lampa maszynowa była jednym z pierwszych regulowanych projektów klasycznego modernizmu. , lampa robocza zaprojektowana przez założyciela marki, Curta Fischera, ponownie weszła do produkcji: niezwykle wszechstronne źródło światła dzięki modułowej konstrukcji i możliwości konfiguracji.
Dostępna w różnych wersjach stołów, ścian, sufitów i podłóg u wybranych sprzedawców na całym świecie. na świecie, lampa maszynowa jest teraz oferowana w dwóch seriach: Midgard TYP 500 (z historyczną podstawą) oraz TYP 550 (z obrotową podstawą). Cechą szczególną lamp TYP 500 i TYP 550 są ich bezobsługowe połączenia. Curt Fischer znalazł rozwiązanie zapewniające, że śruby regulowanego ramienia lampy nie będą się poluzowywać, a zatem nie będą wymagały ponownego dokręcania, nawet gdy ramię jest poddawane częstym ruchom. Podobnie jak w przeszłości, lampy Midgard charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, doskonałym wykonaniem i pomysłowością. Lampy Midgard TYP 500 i TYP 550 są nadal budowane w duchu ich wynalazcy, jako modułowe i konfigurowalne konstrukcje, które występują jako lampa stołowa, ścienna, sufitowa lub podłogowa. Klienci mają do wyboru różne podstawy i długości ramion oraz różne rodzaje odcieni i kolorów, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Lampy i wszystkie ich części są produkowane w Niemczech przy użyciu oryginalnych narzędzi i technik: łączniki z odlewanego ciśnieniowo aluminium i ręcznie odlewane klosze są montowane w Hamburgu.

Filmy

Tagi

Midgard Licht, Modułowy, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Regulowane kinkiety, oprawa klasyczna, Ikona, regulowane światło, Curt Fischer, Bauhaus, modułowy, konfigurowalny, dostosowywanie

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Midgard Licht Modular Typ 554

Lampa ścienna Midgard Licht Modular Typ 554

Renesans kamienia milowego w klasycznym wzornictwie lamp: po raz pierwszy wyprodukowana w latach 20. XX wieku pod marką Midgard przez Ronneberger & Fischer, lampa maszynowa była jednym z pierwszych regulowanych projektów klasycznego modernizmu. Oznaczenie ponownego wprowadzenia marki Midgard w styczniu 2017 r. , lampa robocza zaprojektowana przez założyciela marki, Curta Fischera, ponownie weszła do produkcji: niezwykle wszechstronne źródło światła dzięki modułowej konstrukcji i możliwości konfiguracji. Dostępna w różnych wzorach stołowych, ściennych, sufitowych i podłogowych u wybranych sprzedawców na całym świecie na świecie, lampa maszynowa jest teraz oferowana w dwóch seriach: Midgard TYP 500 (z historyczną podstawą) i TYP 550 (z obrotową podstawą). Cechą szczególną lamp TYP 500 i TYP 550 są ich bezobsługowe połączenia. Curt Fischer znalazł rozwiązanie zapewniające, że śruby regulowanego ramienia lampy nie będą się poluzowywać, a zatem nie będą wymagały ponownego dokręcania, nawet gdy ramię jest poddawane częstym ruchom. Podobnie jak w przeszłości, lampy Midgard charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, doskonałym wykonaniem i pomysłowością. Lampy Midgard TYP 500 i TYP 550 są nadal budowane w duchu ich wynalazcy, jako modułowe i konfigurowalne konstrukcje, które występują jako lampa stołowa, ścienna, sufitowa lub podłogowa. Klienci mają do wyboru różne podstawy i długości ramion oraz różne rodzaje odcieni i kolorów, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Lampy i wszystkie ich części są produkowane w Niemczech przy użyciu oryginalnych narzędzi i technik: łączniki z odlewanego ciśnieniowo aluminium i ręcznie odlewane klosze są montowane w Hamburgu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek