JESS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 136 elementów

JESS

Producent: Jess

Jess to holenderski producent mebli, który raz po raz przekracza granice. Doświadcz życia pełnego odwagi i komfortu.
Ludzie i przyroda – opowieść o wielowiekowym splocie. Pojawia się nowa świadomość życia tu i teraz – nazwij to czystą uwagą. Chodzi o poświęcenie czasu na bycie dla siebie nawzajem i cieszenie się chwilą z ukochaną osobą. W otoczeniu uspokajających kolorów, przestronnego designu i komfortu.
Ekscytujące połączenia, autentyczne materiały i naturalne kolory, a wszystko to w harmonii z osobami przebywającymi w przestrzeni, z których każdy czuje więź z innymi.
A mebel designerski to nie produkt
to pasja. Dobre pomysły zawsze wymagają lepszych pomysłów.
Czas leci, ale nie na tyle szybko, by nadążyć za Jess. Jess produkuje designerskie meble o wyjątkowym charakterze: niezawodne, czyste i z odrobiną śmiałości.
Jess ma 20-letnie doświadczenie. Widać to w wyglądzie i poczuć w materiałach i ekstremalnym komforcie. Dotrzymujemy słowa. Więc przyjdź i zobacz, poczuj i doświadcz.

Holenderski design
Inny - dzięki unikalnemu procesowi produkcji.
Uwodzicielski - dzięki naszym autentycznym i wyróżniającym się materiałom oraz specyficznym kształtom .
Pure - ze względu na nasz zrównoważony holenderski charakter.
Witamy w intrygującym świecie Jess Design. Zanurz się w nieformalnej atmosferze, którą tworzą nasze meble i odkryj, jak cała gama uderzających pojedynczych elementów łączy się w jedną wielką rodzinę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek