LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżanka ogrodowa tapicerowana tkaniną wodoodporną Jess Earl Zobacz większe

Leżanka ogrodowa tapicerowana tkaniną wodoodporną Jess Earl

KOD: 250sdjessearl

ID: 202715

Rok produkcji2019
ProducentJess

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jess Earl

Leżanka ogrodowa tapicerowana tkaniną wodoodporną

Dane techniczne

SxGxW: 180x80x72cm
Wysokość siedziska: 43cm

Opis

Earl Lounge to leżanka ogrodowa pokryta tkaniną. Podstawa ze stali nierdzewnej w kolorach czarny 9005, biały 9010, szary 7016. Tkanina użyta w Earl Outdoor jest wodoodporna i odporna na pleśń. Nie jest całkowicie wodoszczelny, ale może wytrzymać ulewny deszcz.

Tagi

Jess, Earl, Meble ogrodowe, Leżaki ogrodowe, Leżaki ogrodowe, Leżaki ogrodowe w stylu współczesnym, Leżaki ogrodowe z tkaniny, Tapicerowane Leżaki ogrodowe

Napisz opinię

Leżanka ogrodowa tapicerowana tkaniną wodoodporną Jess Earl

Leżanka ogrodowa tapicerowana tkaniną wodoodporną Jess Earl

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek