ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jess Forward Old Glory with arms Zobacz większe

Jess Forward Old Glory with arms

KOD: 200sd100984

ID: 350711

ProducentJess

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Znaczące spotkania, zarówno krótkie, jak i intensywne. Stylowe wnętrze obejmuje gości, zapraszając ich do środka. Gwiazdorska atrakcja: pokusie nie można się oprzeć. To uczucie, gdy czas się zatrzymał, tylko na chwilę. I w tym momencie wszystko jest możliwe, a świat jest u twoich stóp.

Wymiary (GxWxS): 60x82x58cm
Wysokość siedziska: 49cm
Porady dotyczące tapicerki: Bonanza, Aurula, Luxor, Sadie

Napisz opinię

Jess Forward Old Glory with arms

Jess Forward Old Glory with arms

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek