HOUTIQUE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

HOUTIQUE

Producent: Houtique

Firma Houtique została założona w 2006 roku. Umiejętność łączenia przez zespół ds. rozwoju produktu rzemiosła, designu i stylu gwarantuje wysoką jakość mebli Houtique i produktów do projektowania wnętrz. W 2011 roku firma poszerzyła swoje portfolio o całą linię produktów wnętrzarskich i kontraktowych. Houtique stara się dostarczać nowych doświadczeń poprzez świat dekoracji. Przedmioty marki mają wyraźne i wyraziste osobowości, które sprawiają, że przestrzeń życiowa jest wyjątkowa. Wraz z wysoką jakością, Houtique gwarantuje szybkość i personalizację, aby zapewnić swoim klientom najbardziej ekskluzywne produkty i niestandardowe usługi.

Dekoracja i wyposażenie domu: styl HoutiqueProdukty Houtique nie są prostymi elementami wyposażenia, ale mają niepowtarzalny styl, który nadaje charakter i klasę każdemu kontekstowi. Houtique oferuje szeroką gamę mebli w kombinacjach eleganckich kolorów, form i szlachetnych materiałów. Kolekcje obejmują sofy, fotele, kanapy, pufy, stoły, krzesła, hokery, regały, lampy, lustra oraz wystrój domu. Kolekcja Wink bawi się kolorami, kształtami i wyobraźnią obserwatora - jak pokazuje aksamitno-metalowe krzesło Wink, zaprojektowane przez Masquespacio dla Houtique. Zakrzywiona żelazna konstrukcja wykończona 24-karatowym złotem współgra z podstawowymi liniami i aksamitnym oparciem przypominającym kształt oka. Krzesła i lampy podłogowe Wink, ścienne i wiszące przyciągają wzrok elegancją i delikatnością ich złotych wykończeń oraz różnych odcieni, z którymi są połączone, a także wyjątkowo miękkimi frędzlami. Oświetlenie Houtique obejmuje Tropicana, linię lamp zaprojektowaną przez Serenę Confalonieri. Lampa wisząca wykonana jest z drewna o strukturze posiadającej płatki z krawędziami w różnych odcieniach kolorowej tkaniny, nadających przedmiotowi lekkości i dynamizmu. Jak sama nazwa wskazuje, Tropicana jest inspirowana tropikami, a jej forma przypomina sugestywny kwiat w jasnych kolorach zwisający z sufitu. Jest również inspirowany tradycyjnymi wachlarzami z liści palmowych. Kolekcja Arco z metalowymi krzesłami i wysokimi hokerami ze zintegrowaną poduszką narodziła się z idei, że siedzenie jest naturalnym aktem, który może stać się artystyczną grą, nawiązując do lat 80. XX wieku. Kolekcja obejmuje aksamitny fotel deco oraz trzyosobową, aksamitną sofę. Uzupełnieniem Arco jest kwadratowy stół jadalny z lakierowanym sosnowym blatem i lakierowaną metalową ramą dostępny w różnych kolorach oraz wysoki kwadratowy stół, regał na kółkach, ekspozytor z sześcioma lakierowanymi sosnowymi półkami i lakierowaną metalową ramą w różnych kolorach.

Siedzisko typu houique: krzesła, taborety, fotele, pufySiedzisko typu houique obejmuje sofę z tkaniny Jimi, której trzyosobowe siedzisko tworzy obraz dwóch dużych zaokrąglonych oczu na końcach. Fascynujący świat siedzeń Houtique jest wypełniony przez Dèja-Vu, podnóżek zaprojektowany przez Masquespacio, którego tapicerowana tkanina jest ozdobiona czterema poziomami frędzli, każdy w innym kolorze. Chachachà to dwukolorowa okrągła aksamitna pufa składająca się z dwóch, trzech i czterech połączonych modułów. Charyzmatyczna pufa jest synonimem rytmu i ruchu, charakteryzująca się frędzlami, które ją przykrywają. Linia Houtique nie mogła nie zawierać aksamitnej pufy na pigułki. Prostokątne lub okrągłe, Pill to element dekoracyjny, który swoim charakterem, elegancją, delikatnością, kreatywnością, kolorem i wszechobecnymi frędzlami z poczuciem zabawy i ruchu może stać się gwiazdą każdej przestrzeni.

Houtique robiąca zakupy online na Maximus DesignIroniczne dodatki i dodatki meblowe, idealne do wyposażenia o niebanalnym stylu. Kup Houtique w sklepie internetowym Maximus Design!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek