SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Houtique Arco Zobacz większe

Stół Houtique Arco

KOD: 250sdhoutiquearco

ID: 134523

Rodzaj meblaStół
ProjektantMasquespacio
ProducentHoutique

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Houtique Arco

Kwadratowy stół jadalny

Rodzaj: Stół
Projektant: Masquespacio

Dane techniczne

70x70xh 75 cm

Opis

Stół do jadalni zaprojektowany przez Masquespacio. Drewniana koperta i metalowa konstrukcja z rury 2,5 cm wykończona farbą epoksydową.

Łuki do prowadzenia niekończących się rozmów po obiedzie, do przechowywania najwykwintniejszych przysmaków i chwil z przyjaciółmi i rodziną. Un idealny element dekoracyjny stworzony do dzielenia się z Tobą najlepszymi chwilami.

Masquespacio

Masquespacio - zdjęcie projektantaMasquespacio to wielokrotnie nagradzana firma doradztwa kreatywnego stworzona w 2010 roku przez Ana Milena Hernández Palacios i Christophe Penasse. Łącząc 2 dyscypliny swoich założycieli, projektowanie wnętrz i marketing, hiszpańska agencja projektowa tworzy branding i projekty wnętrz dzięki unikalnemu podejściu, które skutkuje świeżymi i innowacyjnymi koncepcjami nagradzanymi ciągłym międzynarodowym uznaniem przez media specjalizujące się w projektowaniu, modzie i trendach lifestylowych. Pracowali nad projektami w kilku krajach, takich jak Norwegia, USA, Niemcy i Hiszpania.

Filmy

Tagi

Houtique, Masquespacio, Arco, Stoły i krzesła, Stoły, stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły w stylu postmodernistycznym, Stoły drewniane, Stoły metalowe, Stoły sosnowe, Stoły metalowe malowane, Stoły kwadratowe, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Houtique Arco

Stół Houtique Arco

Stół do jadalni zaprojektowany przez Masquespacio. Drewniana koperta i metalowa konstrukcja z rury 2,5 cm wykończona farbą epoksydową. Łuki do prowadzenia niekończących się rozmów po obiedzie, do przechowywania najwykwintniejszych przysmaków i chwil z przyjaciółmi i rodziną. Un idealny element dekoracyjny stworzony do dzielenia się z Tobą najlepszymi chwilami...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek