SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Houtique Tropicana Zobacz większe

Lampa wisząca Houtique Tropicana

KOD: 250sdhoutiquetropicana

ID: 93479

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSerena Confalonieri
ProducentHoutique
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Houtique Tropicana

Drewniana lampa wisząca

Projektant: Serena Confalonieri
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

ø 90x200 mm

Opis

Egzotyczne i latynoskie rytmy, tropikalne złudzenia i upały. W tym zakątku wyobraźni Sereny Confalonieri rodzi się Tropicana. Kolekcja 2 elementów oświetleniowych: lampa wisząca i kinkiet.
Tropicana inspirowana jest czystością i prowokacją tropikalnych obszarów. Nawet jego kształt może przypominać duży i sugestywny kwiat w jasnych kolorach, który zwisa z sufitu.
Tropicana jest również inspirowana stymulującym ciepłem, które tradycyjne wachlarze z liści palmowych starają się odstraszyć. Ale tym razem ci fani retro nie będą już obniżać temperatury, ale rozświetlą noce guaguancó, mambo, Mai Tai i pysznych rozmów.

KARTA TECHNICZNA LAMPY SUFITOWEJ:
Lampa sufitowa z drewnem i trzcinowa konstrukcja ekranów, ozdobiona metalowymi i szklanymi tulipanami. 
Kolorowa tekstylna linka zabezpieczająca 1,5m
10W Żarówka E27 w zestawie - Ciepłe światło 3200ºK - Technologia światła LED.
CE Zgodne z EN60598-1 i EN60598-2-4 oraz z aktualną dyrektywą niskonapięciową 2006/95 /EC.
Wyprodukowano w Hiszpanii. 
Tylko do użytku w pomieszczeniach. 
Używamy wyłącznie wysokiej jakości surowców.
Wszystkie komponenty są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.
2 lata gwarancji na awarie produkcyjne.

Serena Confalonieri

Serena Confalonieri - zdjęcie projektantaPo ukończeniu studiów magisterskich z projektowania wnętrz na Politecnico di Milano, Serena Confalonieri pracowała w wielu praktykach architektonicznych i projektowych, przenosząc się z Mediolanu do Barcelony i Berlina.
Teraz jest freelancerem mieszkającym w Mediolanie, zajmującym się projektowaniem wnętrz, grafiką i tekstyliami. projektuje i współpracuje z firmami projektowymi, takimi jak Nodus, cc-tapis, Wall&decò.
Od 2006 roku jest również adiunktem na Wydziale Architektury Wnętrz Politecnico di Milano.

Filmy

Tagi

Hutyka, Serena Confalonieri, Tropicana, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Houtique Tropicana

Lampa wisząca Houtique Tropicana

Egzotyczne i latynoskie rytmy, tropikalne złudzenia i upały. W tym zakątku wyobraźni Sereny Confalonieri rodzi się Tropicana. Kolekcja 2 elementów oświetleniowych: lampa wisząca i kinkiet. Tropicana inspirowana jest czystością i prowokacją tropikalnych obszarów. Nawet jego kształt może przypominać duży i sugestywny kwiat w jasnych kolorach, który zwisa z sufitu. Tropicana jest również inspirowana pobudzającym ciepłem, które tradycyjne wachlarze z liści palmowych starają się odstraszyć. Ale tym razem ci fani retro nie będą już obniżać temperatury, ale rozświetlą noce guaguancó, mambo, Mai Tai i pysznych rozmów. KARTA TECHNICZNA LAMPY SUFITOWEJ: Lampa sufitowa z drewnianymi i trzcinowymi ekranami konstrukcja, ozdobiona metalowymi i szklanymi tulipanami. Kolorowa tekstylna linka zabezpieczająca 1,5m Żarówka 10W E27 w zestawie - Ciepłe światło 3200ºK - Technologia oświetlenia LED. CE Zgodne z EN60598-1 i EN60598-2-4 oraz z obecną dyrektywą niskonapięciową 2006/95/WE. Wyprodukowano w Hiszpanii. Tylko do użytku w pomieszczeniach. Używamy wyłącznie surowców wysokiej jakości. Wszystkie komponenty są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa. 2 lata gwarancji na awarie produkcyjne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek