FLEXALIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 275 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 275 elementów

FLEXALIGHTING

Producent: Flexalighting

Wyobraziliśmy sobie nową koncepcję jakości, tworząc coś zupełnie nowego dla rynku profesjonalnego oświetlenia LED: najwyższą jakość światła, najwyższy wskaźnik oddawania barw, najlepszą wydajność energetyczną i długotrwałą stałość kolorów, której nie może dorównać żadna inna marka. Jego projekt zinterpretowaliśmy jako idealne połączenie formy i funkcji, nakreślając nowe rozwiązania dla architektury i krajobrazu.


Nasza wartość

Ludzie, których zaangażowanie i poświęcenie może przynieść innowacyjny projekt produkcyjny do realizacji: to nasz najbardziej autentyczny atut. Założona w 2010 roku przez Roberto Mantovani, projektanta z doświadczeniem w projektowaniu produktów i oświetlenia, firma Flexalighting z biegiem czasu rozrosła się, wzbogacona o uważny, inteligentny i otwarty na nowe wyzwania personel. Nasze zasoby ludzkie umożliwiły nam opracowanie szerokiej gamy urządzeń oświetleniowych LED do wnętrz i na zewnątrz, w całości wyprodukowanych we Włoszech, do zastosowań w obszarach mieszkaniowych, handlowych, hotelarskich i usługowych. Produkty, w których drobiazgowa dbałość o niezawodność oraz jakość optyczną i konstrukcyjną przekłada się na wysokiej jakości rozwiązania oświetleniowe, które mogą wprowadzać innowacje w świecie profesjonalnego oświetlenia.


Zminimalizuj wymiary, maksymalizuj wydajność

Flexalighting powstało z technologii LED, a celem jest pełne wykorzystanie jej najważniejszych i ekskluzywnych właściwości: wydajności, trwałości, ale przede wszystkim wymiarów. Jedna z najbardziej oczywistych rzeczy związanych z diodą LED: jest malutka. A to otworzyło nowe możliwości dla badań nad produktami
chcemy wbudować światło w architekturę, chcemy zmniejszyć kompozycyjny wpływ urządzeń oświetleniowych. Kiedy wszystko zostało już powiedziane i zrobione, chcemy ofiarować światło w jego najczystszej postaci.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek