SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie fasad Flexalighting Zoom Zobacz większe

Oświetlenie fasad Flexalighting Zoom

KOD: 250sdflexalightingzoom

ID: 127782

Rodzaj lampyOświetlenie fasad
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentFlexalighting
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flexalighting Zoom

Projektor zgodny z IP

Rodzaj: Oświetlenie fasad

Opis

Seria zoom oferuje mikroreflektory o stopniu ochrony IP65 z regulowaną optyką z anodyzowanego aluminium, idealne do instalacji w szczególnie agresywnych środowiskach. Obracanie głowicą optyczną zmienia szerokość wiązki. Połączenie jakości optycznej i doskonałego wykończenia sprawia, że ​​produkt jest wysoce niezawodny. Za pomocą podstawowego akcesorium można zamontować jednostkę sufitową lub ścienną. Za pomocą podstawowego akcesorium oprawę można zamontować na ścianie lub suficie. Może być wyposażony w filtr przeciwodblaskowy dla maksymalnego komfortu oglądania.

Tagi

Flexalighting, Oświetlenie zewnętrzne, Reflektory zewnętrzne, Reflektor zewnętrzny, Reflektory zewnętrzne aluminiowe, Reflektory zewnętrzne metalowe, Anodowane aluminium Reflektory zewnętrzne, Reflektory zewnętrzne LED, Regulowane reflektory zewnętrzne, Oświetlenie Walkover Reflektory zewnętrzne

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oświetlenie fasad Flexalighting Zoom

Oświetlenie fasad Flexalighting Zoom

Gama zoom obejmuje mikroreflektory o stopniu ochrony IP65 z regulowaną optyką z anodyzowanego aluminium, idealne do instalacji w szczególnie agresywnych środowiskach. Obracanie głowicą optyczną zmienia szerokość wiązki. Połączenie jakości optycznej i doskonałego wykończenia sprawia, że ​​produkt jest wysoce niezawodny. Za pomocą podstawowego akcesorium można zamontować jednostkę sufitową lub ścienną. Za pomocą podstawowego akcesorium oprawę można zamontować na ścianie lub suficie. Może być wyposażony w filtr przeciwodblaskowy dla maksymalnego komfortu oglądania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek