SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Flexalighting Uma Zobacz większe

Oprawa Flexalighting Uma

KOD: 250sdflexalightinguma

ID: 122352

Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentFlexalighting
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flexalighting Uma

Światło schodkowe

Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych

Opis

Seria Uma proponuje asymetryczne oprawy emisyjne, które łączą wysoką wydajność z kompaktowością w minimalnym i dyskretnym, ale skutecznym elemencie kompozycyjnym.

Tagi

Flexalighting, Oświetlenie wewnętrzne, Światła schodkowe, światło schodkowe, Oświetlenie schodkowe w stylu współczesnym, Stopnie metalowe, Oświetlenie schodkowe naścienne, Oświetlenie schodowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa Flexalighting Uma

Oprawa Flexalighting Uma

Gama Uma proponuje asymetryczne oprawy emisyjne, które łączą wysoką wydajność z kompaktowością w minimalnym i dyskretnym, ale skutecznym elemencie kompozycyjnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek