CENTRSVET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów

CENTRSVET

Producent: Centrsvet

Centrsvet tworzy oświetlenie premium z Rosji, od 2005 roku przestrzega zasad. Design na najwyższym poziomie. Niezrównana jakość. Liczne rosyjskie patenty i wygrane na najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagrodach Włoch i Niemiec. Własna produkcja, najlepsze ceny, wszystkie produkty są dostępne w magazynie.

Nagrody międzynarodoweCentrsvet zwraca szczególną uwagę na design opraw.
W ciągu ostatniego roku marka zdobyła najbardziej prestiżową włoską oraz niemieckie nagrody międzynarodowe:
European Product Design Award 2020, Unia Europejska
German Innovation Award 2020, Niemcy
A'design Award 2020, Włochy
Red Dot Design Award 2020, Niemcy
If Design Awards 2020, Niemcy
Iconic Awards 2020, Niemcy
Maximus Design 2019, Włochy

PatentsCentrsvet opracowuje każdy model w Rosji, tworzy prototyp produktu i testuje w wewnętrznym laboratorium oświetleniowym. Od 2019 roku marka uzyskała patenty na najnowsze, misternie wykonane rozwiązania konstrukcyjne, które wyróżniają produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek