SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe Centrsvet Infinity Inf Shar Zobacz większe

Oświetlenie szynowe Centrsvet Infinity Inf Shar

KOD: 250sdcentrsvetinfinityinfshar

ID: 119227

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCentrsvet
NagrodyRed Dot Design Award - Winner
Kraj pochodzeniaRosja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Centrsvet Infinity

Ścieżka LED

Rodzaj: Oświetlenie szynowe
Rok produkcji: 2019

Opis

Oprawa do szynoprzewodu kulistego wykonana jest z aluminium. Dzięki matowemu dyfuzorowi i szerokiemu kątowi świecenia (120°) model ten tworzy równomierne oświetlenie. Obrotowa konstrukcja umożliwia skierowanie światła w żądany sposób.

System oświetlenia Infinity umożliwia łatwą zmianę położenia źródeł światła. Wystarczy wyjąć oprawę oświetleniową i zamontować ją w innym miejscu. Specjalny element mocujący zapewnia niezawodne mocowanie lampy na torze. Technologia została zaprojektowana przez CENTRSVET (opatentowana).

Odznaczenia

German Innovation Awards

German Innovation Awards

Red Dot Design Award - Winner

Red Dot Design Award - Winner

Filmy

Tagi

Centrsvet, Nieskończoność, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Wpuszczane światła szynowe, Oświetlenie szynowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe Centrsvet Infinity Inf Shar

Oświetlenie szynowe Centrsvet Infinity Inf Shar

Oprawa do szynoprzewodu kulistego wykonana jest z aluminium. Dzięki matowemu dyfuzorowi i szerokiemu kątowi świecenia (120°) model ten tworzy równomierne oświetlenie. Obrotowa konstrukcja umożliwia skierowanie światła w pożądany sposób. System oświetlenia Infinity umożliwia łatwą zmianę położenia źródeł światła. Wystarczy wyjąć oprawę oświetleniową i zamontować ją w innym miejscu. Specjalny element mocujący zapewnia niezawodne mocowanie lampy na torze. Technologia została zaprojektowana przez CENTRSVET (opatentowana).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek