SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Centrsvet Oreo Rr Sink Ip Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Centrsvet Oreo Rr Sink Ip

KOD: 250sdcentrsvetoreorrsinkip

ID: 120100

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCentrsvet
Kraj pochodzeniaRosja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Centrsvet Oreo

Okrągły wpuszczany metalowy reflektor

Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2021

Opis

Oreo to modułowa oprawa wpuszczana o wysokim stopniu ochrony przed wnikaniem kurzu i wody. Moduł świetlny wyposażony jest w osłonę z wpuszczanym źródłem światła. Ciepło ściemniające się diody LED zapewniają płynną zmianę CCT od 3000K przy 100% jasności do 1800K przy minimalnej jasności, CCT przypomina świecę.

Instalacja z dekoracyjnymi wykończeniami pomaga ukryć wszelkie nierówności w wykończeniu. Sterownik nie wchodzi w skład zestawu, do kupienia osobno. Modułowa oprawa wpuszczana posiada wysoką ochronę przed wnikaniem kurzu i wody IP65. Nadaje się do środowisk o dużej wilgotności i na zewnątrz.

Model Oreo ma płaską część obrotową, która ma tylko 46 mm. Stało się to możliwe dzięki nowemu systemowi optycznemu. Ten system z cienką soczewką zapewnia szeroki kąt świecenia 60° oraz wysoki strumień świetlny o mocy 22W.

Filmy

Tagi

Centrsvet, Oreo, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory wpuszczane, Reflektory LED, Reflektory okrągłe

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Centrsvet Oreo Rr Sink Ip

Oprawa wpuszczana Centrsvet Oreo Rr Sink Ip

Oreo to modułowa oprawa do wbudowania, wysoce chroniona przed wnikaniem kurzu i wody. Moduł świetlny wyposażony jest w osłonę z wpuszczanym źródłem światła. Ciepło ściemniające się diody LED zapewniają płynną zmianę CCT od 3000K przy 100% jasności do 1800K przy minimalnej jasności, CCT przypomina świecę. Instalacja z dekoracyjnymi wykończeniami pomaga ukryć wszelkie nierówności w wykończeniu. Sterownik nie wchodzi w skład zestawu, do kupienia osobno. Modułowa oprawa wpuszczana posiada wysoką ochronę przed wnikaniem kurzu i wody IP65. Nadaje się do środowisk o dużej wilgotności i na zewnątrz. Model Oreo ma płaską część obrotową, która ma tylko 46 mm. Stało się to możliwe dzięki nowemu systemowi optycznemu. Ten system z cienką soczewką zapewnia szeroki kąt świecenia 60° oraz wysoki strumień świetlny o mocy 22W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek