AROMAS DEL CAMPO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 183 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 183 elementów

AROMAS DEL CAMPO

Producent: Aromas Del Campo

AROMAS DEL CAMPO to firma założona w Walencji w 1986 roku zajmująca się produkcją i dystrybucją kwiatów potpourri i produktów aromatycznych, stąd jej nazwa. Produkcja małych szklanych lamp wypełnionych suszonymi kwiatami stanowiła nasze pierwsze kroki w branży oświetleniowej. Obecnie nasza działalność jest w pełni poświęcona systemom oświetleniowym z szeroką gamą produktów skoncentrowanych w szczególności na designie i awangardzie.
Obecnie. AROMAS DEL CAMPO ma swoją siedzibę w Lliria (Walencja) z około 2.500 m2 powierzchni biurowej i magazynowej, gdzie zorganizowana jest produkcja i dystrybucja na rynki krajowe i międzynarodowe. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów w sposób zindywidualizowany i efektywny czasowo. Posiadamy również rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Hiszpanię. Co roku uczestniczymy w licznych targach branżowych, na których prezentujemy nasze kolekcje i nowości. Z niecierpliwością czekamy na krótkie spotkanie i przedstawienie naszej szerokiej gamy rozwiązań oświetleniowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek