SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Aromas Del Campo Sun Light Zobacz większe

Lampa stołowa Aromas Del Campo Sun Light

KOD: 250sdS1208

ID: 117926

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFornasevi
ProducentAromas Del Campo
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Aromas Del Campo Sun Light

Marmurowa lampa stołowa

Projektant: Fornasevi
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: S1208

Dane techniczne

ø 30 x wys. 436 mm

Opis

SUN LIGHT (S1208) to marmurowa lampa stołowa z bezpośrednim światłem (maks. 60W, E27), zaprojektowana przez Fornasevi dla Aromas del Campo.

Alabaster nie jest wliczony w cenę.
Połączenie z innymi akcesoriami.

Tagi

Aromaty Campo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Marmurowe lampy stołowe, Kamień naturalny Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe z ramieniem stałym

Napisz opinię

Lampa stołowa Aromas Del Campo Sun Light

Lampa stołowa Aromas Del Campo Sun Light

SUN LIGHT (S1208) to marmurowa lampa stołowa z bezpośrednim światłem (maks. 60W, E27), zaprojektowana przez Fornasevi dla Aromas del Campo . Nie zawiera alabastru. Połączenie z innymi akcesoriami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek