SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Aromas Del Campo Abbacus Zobacz większe

Lampa stołowa Aromas Del Campo Abbacus

KOD: 250sdS1258

ID: 118549

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPepe Fornas
ProducentAromas Del Campo
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Aromas Del Campo Abbacus

Lampa stołowa

Projektant: Pepe Fornas
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: S1258

Dane techniczne

ø 250 x 654 mm

Opis

ABBACUS (S1258) to lampa stołowa z metalu i szkła opalowego (maks. 60W, G9) zaprojektowana przez Pepe Fornas dla Aromas del Campo.

Tagi

Aromaty Campo, Abbakus, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Metalowe lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe ze szkła opalowego

Napisz opinię

Lampa stołowa Aromas Del Campo Abbacus

Lampa stołowa Aromas Del Campo Abbacus

ABBACUS (S1258) to lampa stołowa z metalu i szkła opalowego (maks. 60W, G9) zaprojektowana przez Pepe Fornas dla Aromas del Campo .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek