A BY ARTURO ALVAREZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 72 z 72 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 72 elementów

A BY ARTURO ALVAREZ

Producent: A By Arturo Alvarez

a by Arturo Alvarez to hiszpańska marka oświetleniowa, która powstała w 1994 roku w Galicji w Hiszpanii i zajmuje się tworzeniem i produkcją dekoracyjnego, ręcznie robionego oświetlenia dekoracyjnego, będącego kluczem do całej produkcji firmy. Ręcznie robione, pasja i dbałość o szczegóły sprawiły, że marka jest obecna na ponad 80 rynkach na całym świecie, projektując oświetlenie w hotelach Hyatt, Marriott, Pullman, biurach wielkości Google czy Spotify oraz restauracjach Michelin.
Jej ręcznie robione lampy inspirowane są naturą i występującymi w niej organicznymi kształtami, tworząc w ten sposób oryginalne bryły i tekstury z nieustanną dbałością o ochronę dziedzictwa środowiskowego. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu, a by Arturo Alvarez został uznany na całym świecie za kilka nagród za lampy, takie jak Gea, Coral, Ballet, Bety i Fluo, niektóre eksponaty eksponowane w muzeach, takich jak Muzeum Sztuki Dekoracyjnej w Barcelonie.
Projektowanie rękami pozwoliło arturo alvarezowi na dostosowanie się do wszystkich wyzwań stawianych przez profesjonalistów projektowych. Wykorzystując siatkę ze stali nierdzewnej jako sztandarowy materiał, marka pracowała nad wyjątkowymi i niestandardowymi projektami, aby sprostać potrzebom każdej przestrzeni i każdego klienta, tworząc duże kompozycje do hal, biur, hoteli, restauracji i domów na całym świecie. Wszystkie kolory, kształty i rozmiary, które zostały opracowane w ciągu tych 25 lat, stały się know-how, które pozwala im nadal tworzyć lampy, które przekazują emocje poprzez światło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek